wtorek, 29 grudnia 2009

Album dla mamy
Zaczęło się niewinnie, od skanowania zdjęć, potem okazało się, że wiele z nich wymaga dodatkowej i często bardzo trudnej obróbki. Przez długi czas nie miałam kompletnie pomysłu na album, jego kształt i układ, wiedziałam tylko, że będą to na pewno te papiery. W sumie zajęło mi to cztery tygodnie, dosyć intensywnej pracy. Łańcuszki do łączenia dostałam od Pań z obuwniczego, okienka w okładkach, wyjęte z paska od spodni. Muszę przyznać, że maszynka do cięcia, w końcu się przydała. Sąsiadujące strony są z tego samego papieru, pomiędzy nimi wpięłam dodatkowe kartki z cytatami pasującymi do zdjeć. Pominęłam ostatnie strony, na których są osoby, od których nie mam zgody na publikację zdjęć. Nie sfotografowałam też wszystkich cytatów


Mama była bardzo wzruszona.


Album wzbudził wiele wspomnień i emocji. Praca nad nim dała mi ogromną satysfakcję zwłaszcza że jest to największy album jaki zrobiłam do tej pory.

13 komentarzy:

Brises pisze...

Nie dziwię się, że mama była wzruszona. Piękna pamiątka. I widać, że drzemie w niej spory ładunek emocji. Świetna kolorystyka - dzięki niej ten album jest taki wyrazisty. Bardzo mi się podoba.

annamaria323 pisze...

Rewelacyjny album! Widać, że trzeba było włożyć mnóstwo pracy i serca w jego wykonanie. Mam tego tym bardziej świadomość, ponieważ próbuję choć w drobnym stopniu przymierzyć się do wykonania czegoś realistycznego ;), póki co, trenuję decoupage, ale nawet jeszcze nie raczkuję w tej dziedzinie... A z cyfrową obróbką zdjęć chętnie pomogę - w razie czego proszę o e-mail. Pozdrawiam serdecznie.

Madi pisze...

Piękna pamiątka, wspaniałe zdjęcia, świetny pomysł na jego wykonanie, każda ze stron stanowi jakby dużą ramkę z kilkoma małymi ramkami, każdego dnia Twoja Mama może mieć otwarty album na innej stronie ...

Barbara pisze...

Piękny album :) Będzie dla mamy okazją do wspomnień wspaniałych wspomnień.Gratuluję...jest cudny :)

lena_wz pisze...

Piękny album! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Wszystko cudnie dopasowane, mnóstwo pracy i emocji w niego włożyłaś.

Piękne masz prace, przejrzałam cały blog :-)

cyga pisze...

dziękuję bardzo, kochane jesteście

BETIK pisze...

Piękne papiery! Świetnie oddają klimat starych fotografii. Pracy mnóstwo, ale efekt był warty godzin spędzonych przy nim. Podziwiam:)
...i wszystkiego dobrego na Nowy Rok:)

rudlis pisze...

Witaj w Nowym Roku!

Album wspaniale Ci wyszedł :)

Wszystkiego dobrego życzę Tobie i Twoim bliskim, niech ten rok będzie lepszy od poprzedniego :)

mamajudo pisze...

Wcale się nie dziwię, że Mama była wzruszona :) Dużo pracy i serca, to widać gołym okiem :)

Najlepszego w Nowym Roku!!!

Ludkasz pisze...

Piękny album:)
Dziękuję za odwiedziny i miły komentarz:)Dużo dobrego w Nowym Roku:)

Julapi pisze...

Agnieszka cudowny album. Pieknie to razem połączyłaś. Bardzo podoba mi się minimalizm jezeli chodzi o ozdoby. Udało Ci sie trafic do serca mamy w sposób jaki potrafisz robic najlepiej. Gratuluje.

lara pisze...

przepiękny, świetna pamiątka i nie dziwię się, że mama z pewnością zachwycona:)

Katharinka84 pisze...

Piękny!!!
Bardzo nostalgiczny :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...