poniedziałek, 1 października 2012

Aniołki na pocieszenieZazwyczaj kiedy mam zmartwienie, muszę się czymś zająć. Wynikiem takiej właśnie troski są powyższe aniołki.
Moja kicia, o której pisałam ostatnio zachorowała. Niestety ani leki, ani kroplówki, ani nasza troska nie pomogły. Sznytka opuściła nas zostawiając cztery kolorowe sierotki. Wstaję więc o 6 rano na pierwsze karmienie, zaznajamiam je z kuwetką, czeszę szczoteczką dla niemowląt i tak co 3 godziny.
Natchnieniem do zrobienia tych aniołków, były najnowsze wykrojniki Mariane Design. Pomyślałam, że można je zrobić samemu. 1 i 2 to serwetka i motyle Ch.L.D. 3 i 4 to głównie dziurkacze. Należałoby je jeszcze dopracować, ale to już bliżej sezonu świątecznego.


 
Nasze podwórko pomalutku zamienia się z dziką krainę. W poprzednim tygodniu znaleźliśmy dwa duże, zdrowe maślaki, latem na kamieniu wygrzewały się dwa zaskrońce, mamy też malutkie stadko kuropatw, żaby wodne i ropuchy zielone, oraz niezliczone ptaszki,  które lęgną się w kilku budkach wykonanych przez mojego Tatę i dzieciaczki.

Antoś z bardzo zaintrygowaną miną zapytał mnie dziś:
- Mamusiu cy byłaś kiedyś na randce?
- Tak, z tatusiem.
- Cemu z tatusiem? Wiem, nie mogłaś sobie znaleźć chłopaka - stwierdził z politowaniem.

Serdecznie pozdrawiam
Agnieszka
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...